Sesje noworodkowe

Sesja noworodkowa jest szczególnym rodzajem fotografii. Jeżeli zależy Ci na ujęciach ukazujących w najpiękniejszy sposób Twoje maleństwo, tak by zatrzymać te ulotne i delikatne chwile, pomyśl o sesji będąc jeszcze w ciąży, gdyż takie zdjęcia najlepiej wykonywać maksymalnie do 14 dnia życia dzieciątka. Im wcześniej, tym nasze spotkanie przebiegnie sprawniej, bez stresu dla Ciebie a przede wszystkim dla maleństwa. Wynika to z faktu, że im młodszy noworodek, tym ma głębszy sen, a co za tym idzie, jego aktywność jest krótsza a reakcje na bodźce są słabe. Wszystko to pozwala na swobodne ułożenie maluszka w cudownych, słodkich pozycjach.

Przy wykonywaniu takich zdjęć równie ważne jak doświadczenie, wiedza oraz wyczucie fotografa, są warunki jakie stworzymy, dlatego takie zdjęcia wykonuję w swoim studio fotograficznym.

  • o nic nie musisz się martwić – zapewnię odpowiednie warunki: temperaturę, oświetlenie, oprawę, łącznie z ubrankami.
  • Twoja obecność jest niezbędna – będę potrzebowała odrobinę asysty. Zadbaj jednak o to, aby wokoło nie było wielu obserwatorów – potrzebujemy ciszy i spokoju, a ty nie możesz się denerwować – przenosi się to na dziecko.
  • Nie musisz się martwić o czas, nigdzie się nie spieszę i poczekam, jeżeli Twój skarb będzie trochę niespokojny lub będzie trzeba go nakarmić czy przewinąć. Podążymy wspólnie za jego naturalnym rytmem.
  • zapewniam pełną oprawę sesji, do wykorzystania w studio mam całą masę futerek, tkanin, kocyków, koszy, teł, ubranek… wszystko do Twojej dyspozycji.
OTRZYMASZ

15 profesjonalnie przygotowanych

zdjęć w wysokiej rozdzielczości oraz odbitki w formacie 13×18.

Zdjęcia będą nagrane na płytę CD/DVD lub udostępnione

do pobrania z dysku w chmurze.

Ilość ujęć w dużej mierze

zależy od przebiegu sesji i chęci współpracy naszego modela/modelki.

CENA

 

 już od 500 zł