JOanna

O mnie

 

Zwykle w takich miejscach fotografowie piszą o tym, jak bardzo kochają to co robią, że stanowi to ich pasję, że całkowicie ich to pochłania . I pewnie w większości przypadków tak jest – ja jednak wolę, aby moje zdjęcia mówiły za mnie. Wróć więc lepiej do mojego PORTFOLIO – tam dowiesz się o mnie znacznie więcej niż tutaj.

Jeżeli jednak lubisz fakty, oto ich garść:

Specjalizuję się w fotografii noworodkowej, niemowlęcej oraz dziecięcej – jako mama dwójki chłopców, wiem jak się obchodzić z dziećmi (co jest szalenie ważne, przede wszystkim w pracy z najmłodszymi), zainteresować, zachęcić, zaprosić do zabawy  – robię to w końcu na co dzień.

Jeżeli robimy coś dobrze i lubimy to robić, efekty są zawsze oszałamiające. Z własnego doświadczenia wiem, jak ważnym rozdziałem życia dla kobiety (i nie tylko) jest okres ciąży. Nie pozwól, aby te chwile uleciały, zatrzymaj na zawsze najlepsze wspomnienia z tego okresu – zapraszam na sesję ciążową.

Artystyczna fotografia kobieca pokazana moimi oczami sprawi, że zobaczysz siebie w innym świetle. Bo na zdjęciach pragnę pokazać to, co w kobiecie jest najpiękniejsze – przecież sama nią jestem…

 

jestem Joanna… i fotografuję.